Raul Jimenez

Juventus jednak nie dla Milika? Na drodze Polaka staje Jimenez

Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik jednak nie zasili szeregów Juventusu Turyn. Jak donosi dziennik „AS” w Turynie szykują się na transfer Jimeneza.

80 milionów za napastnika Wilków

O przenosinach Milika do innego klubu niż Napoli mówi się już od dawna. Aurelio De Laurentis żąda za Polaka kwoty w wysokości 50 milionów euro. Sytuacja Polaka pogarsza się z dnia na dzień. Najpierw do Napoli trafił młody i obiecujący napastnik Victor Osimhen a teraz mówi się o zainteresowaniu Juventusu Meksykańskim snajperem.

Występujący obecnie w Wolverhampton Wanderers Raul Jimenez jest bliski przejścia do Starej Damy. Angielski klub początkowo chciał za Meksykanina 100 milionów euro jednak po rozmowach obniżył swoje wymagania do 80 mln euro. Jak podają media porozumienie pomiędzy klubami jest coraz bliższe.

Raul Jimenez w zeszłym sezonie wystąpił w 56 spotkaniach. Zaliczył 26 trafień a także 10 kluczowych podań. Zawodnikiem, który miałby zastąpić Meksykanina najprawdopodobniej będzie grający w Bradze Paulinho. Trener Wilków Nuno Espirito Santo nie kryje tego, że chciałby od przyszłego sezonu współpracować razem z portugalskim snajperem.

Przeczytaj również:

Mistrz świata z 2014 roku kończy karierę w wieku 32 lat

Jakub Piotrowski przechodzi do 2 Bundesligi